Roheideede konkursi Negavatt superfinaal

2. juunil kell 14-18 selgub selle hooaja KIKi roheideede konkursi Negavatt võitja. Konkursi seitsmes hooaeg on olnud nii korraldajatele kui ka ideid arendavatele meeskondadele väljakutseid pakkuv, kuna on toimunud täielikult virtuaalselt – nii ka superfinaal. Superfinaalis astuvad meeskonnad ekraani vahendusel žürii, publiku ja toetajate ette, et kaitsta oma ideed ja vastata küsimustele. Võitja saab 10 000 eurot oma idee elluviimiseks.

Vaata veel

Loodus- ja keskkonnahariduskeskuste kriisitoetuse taotlusvoor ​

KIK avas taotlusvooru keskkonnahariduse valdkonnas tegutsevatele mittetulundusühingutele ja sihtasutustele eriolukorra tõttu ära jäänud aktiivõppeprogrammide toetuseks. Taotluste esitamise tähtaeg on 15. juuni 2020 kell 17.

Vaata veel

Ettevõtted saavad toetust küsida tootmise ressursikasutuse tõhustamiseks

Mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtted saavad taas KIKist toetust taotleda oma tootmise ressursikasutuse tõhustamiseks. Taotlusi saab E-toetuse keskkonnas sisestama hakata esmaspäevast, 1. juunist ning esitada alates 15. juulist kell 12.00.

Vaata veel

Toetus ERAISIKUTELE ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniga liitumiseks

Alates 8. maist saavad KIKist toetust taotleda ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga liitumiseks ka alla 2000 tarbijaga reoveekogumisalade elanikud. Taotlusvooru tähtaeg pikenes ka üle 2000 tarbijaga reoveekogumisalade elanikele.

Vaata veel

Otsime keskkonnasõbralikku kohalikku omavalitsust

Keskkonnaministeerium ja KIK kuulutavad välja keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi. Võitja saab KIKilt kuni 50 000 eurot keskkonnaalasel koolitusel osalemiseks, keskkonnateemalise avaliku ürituse korraldamiseks või keskkonnaheaolule kaasa aitava investeeringu toetamiseks.

Vaata veel

LIFE programmi taotlusvoor keskkonna- ja kliimaprojektide rahastamiseks

Avatud on LIFE programmi 2020. aasta taotlusvoor, et sel aastal jagada keskkonna-, looduskaitse- ja kliimaprojektidele ligikaudu 450 miljonit eurot. LIFE programm on Euroopa Liidu otseselt keskkonnale suunatud rahastamisvahend.

Vaata veel

Toetatavad tegevused

Uudised

Kuidas meid leida