LIFE programmi avatud projektide päev 28.05. Tasuta kogupereüritused üle Eesti

Üleeuroopalisel keskkonna- ja kliimaprojekte toetaval LIFE programmil täitub maikuus 30. tegutsemisaasta. Selle päeva tähistamiseks avavad Eestis 10 programmist rahastust saanud projekti oma uksed ja kutsuvad 28. mail kõiki huvilisi külla, et näidata, kuidas need projektid meie loodusesse ja heaolusse panustanud on. Üritused on tasuta!

Vaata veel

Õpilaste rohetehnoloogia teadlikkuse toetus

Avasime taotlusvooru, et toetada projekte, mis suurendavad üldhariduskoolide (1.-12. klassid) õpilaste teadlikkust rohetehnoloogiast. Toetust saab taotleda projektidele, mis aitavad tutvustada õpilastele ja kogu kooliperele rohetehnoloogia valdkonda, selle seost kliimamuutustega ning panustavad elluviidavate tegevuste abil ka päriselt keskkonnahoidu. Taotluste esitamise tähtaeg on 20. juuni kell 17.00.

Vaata veel

Kohalike omavalitsuste programm „Kliimamuutus ja energiajuhtimine kohalikus omavalitsuses“

Kutsume kohalike omavalitsuste ja kogukondade esindajaid osalema töötubade programmis, kus arutame, milline on teadlikkus, väljakutsed ja vajalike seonduvate alusandmete kättesaadavus kliimamuutuste ennetamisel ja nendega kohanemisel, ning kohalikul tasandil energiamajanduse toimimisel hõlmates taastuvenergia kasutusele võtu ja energiasäästu meetmete rakendamist.

Vaata veel

Liitu KIKi uudiskirjaga!

Kui soovid olla kord kuus kursis põnevate ja sisukate KIKi uudistega, siis liitu meie uudiskirjaga!

Sisesta oma e-posti aadress siin

Toetatavad tegevused

Kuidas meid leida