Kalender

Negavati žürii (16-st kuni 10)

17. aprill 2019 | 14:00
Keskkonnainvesteeringute keskus Narva mnt 7A Tallinn

17.-18. aprillil astuvad 16 Negavati meeskonda konkursi žürii ette, kus saavad võimaluse oma ideed kaitsta. Võistluse järgmisesse etappi pääsevad kuni kümme meeskonda, kes saavad võimaluse oma ideed testima asuda ja erinevate koolituste käigus uusi teadmisi.

Žüriisse kuuluvad: KIKi juhataja Andrus Treier, Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna nõunik Mihkel Krusberg, Teaduspargi Tehnopol rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar Saksing, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse nõunik Madis Tilga ja Uuskasutuskeskuse ringmajanduse projektijuht Kerli Kant Hvass.

28. mail toimub Tartus Erinevate Tubade Klubis Negavati superfinaal, kus meeskonnad peavad taas samale žüriile oma projektide edasiarengutest rääkima. Selle tulemusena selguvadki Negavati kuuenda hooaja parimad. Esimene koht saab 10 000, teine 5000 ja kolmas 3000 eurot oma idee elluviimiseks. 

Negavati konkursile laekus sel hooajal 18-30-aastastelt noortelt rekordiliselt 77 keskkonnasäästlikku ideed. Negavatt on KIKi ja Keskkonnaministeeriumi koostöös sündinud konkurss, mille eesmärk on tõsta ressursialast teadlikkust ning innustada välja pakkuma lahendusi, mis aitavad säästa keskkonda. Konkursi partnerid on Rimi Eesti Food, Eesti Pandipakend, Tallinna Teaduspark Tehnopol ja Uuskasutuskeskus.

www.negavatt.ee