Kalender

Konverents GreenEST Summit 2021

27. oktoober 2021 | 09:30
Kultuurikatel Põhja pst 27a Tallinn

Kutsume Teid osalema 27.-28. oktoobril Kultuurikatlas toimuval rahvusvahelisel rohetehnoloogia suursündmusel GreenEST Summit 2021.

Neljandat korda toimuv rohetehnoloogia kogukonda ühendav suursündmus toob kokku nii Eesti kui ka maailma tippeksperdid ning keskendub sel aastal toormaterjalide ja rohemajanduse investeeringute kõrval biomajandusele, targa linna kontseptsioonile, õiglasele üleminekule ning energeetikale. Aruteludes osalevad teiste seas Massimo Gasparon (European Raw Materials Alliance at EIT RawMaterials), Marleena Ahonen (Sitra), Thor Sigfusson (Islandi Ookeani klaster), Tom Boesschaert (Except Integrated Sustainability), Ralf-Martin Soe (TalTechi Targalinna tippkeskus), Merit Valdsalu (Single.Earth), Mihkel Kaevats (Kliimaneutraalne Tallinn) ja paljud teised.

Täpsema info, päevakava ja piletite soetamise võimaluse leiab GreenEST Summiti kodulehelt.

Korralduskogukonna liikmena veab KIK sel aastal Targa linna teemaplokki ja koostöös partneritega toome Eestisse visionäärid ja eksperdid Norrast, Rootsist ja Hollandist. Sündmuse õnnestumisse panustavad veel Tehnopol, TalTech, Keskkonnaministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis ja CleanTechForEst.