Skip to content
Vaegnägijatele
-

KIKi arutelud Arvamusfestivalil tuleviku elukeskkonna alal

Muu

Paide Vallimägi (Vaata kaardilt)

  • Reedel, 13. augustil kell 14 ootab KIKi rohejalajälje projektijuht Peter Gornischeff kõiki kaasa rääkima keskkonnaväidete usaldusväärsusest. Arutelu kannab nime "Kas olla või näida? - keskkonnaväidete usaldusväärsusest".

Ühe lennukompanii pardaajakirjas oli märgitud, et nad on teistest 20% madalama keskkonnajalajäljega. Üks teine väljaanne väitis, et nende toode on 100% ökoloogiline. Kuivõrd saame neid väiteid uskuda?  Kes kontrollib usaldusväärsust? Kas tõesti panustavad nad heitmete ja kliimasoojenemise vähendamisse?

Koos Peteriga räägivad sel teemal Susanna Vain Sustinerest, Kerli Paas EAS - Enterprise Estonia/ KredEx ühendasutusest, Andres Kangur Thermoryst ja Triin Sakermaa Balti Keskkonnafoorumist.
 


 

  • Laupäeval, 13. augustil kell 12 veab KIKi finantsekspert Merilin Iital arutelu tuleviku linna teemal. Arutelu nimi on "Tuleviku linn". 

Rahvastikukasv on tõusujoones ning toimub linnastumine. Keskkonnasõbralikus ja kõrget elukvaliteeti pakkuvas linnas on läbi mõeldud rohealad, hooned ning liikumisvõimalused. Kuidas muuta meie linnad  kestlikuks ja suurendada  elukvaliteeti? Milline on keskkonnasõbralik linn näiteks 30 või 100 aasta pärast?

Meriliniga arutlevad sel teemal Ralf-Martin Soe TalTechi Targa Linna Tippkeskusest, arhitekt Indrek Allmann ja Madle Lippus Tallinna linnast.
 

Arvamusfestivali kava leiad siit.

Ootame kaasa rääkima!
Kohtumiseni Paides!
 

KIKi Arvamusfestivali arutelud

 

Kontakt