Ootame KIKi pühendunud meeskonnaga liituma personalipartnerit

09. veebruar 2018 | 10:25

Sinu ülesandeks on KIKi personalistrateegia elluviimine. Koostöös juhtidega vastutad personalivaldkonna protsesside ja protseduuride kaasajastamise eest lähtudes organisatsiooni eesmärkidest. Vastutad uute töötajate värbamise eest, arendad organisatsiooni motivatsioonisüsteemi, tegeled tööõiguslike küsimuste ja personalidokumentidega, toetad juhte personaliküsimuste lahendamisel ning korraldad töötajate koolitus- ja arendustegevusi.

Ootame sind kandideerima, kui sul on kõrgharidus ning vähemalt 3-aastane personalitöö kogemus. Tunned  peamisi personaliprotsesse ja -tööriistu ning omad teadmisi ja praktikat tööseadusandlusega seonduvas. Oskad näha seost organisatsiooni eesmärkide, töötajate panuse ja personalitegevuste vahel. Oled hea eneseväljendusoskusega,  struktureeritud mõtlemisega ja avatud muudatustele. Oma töös oled järjekindel ja nõudlik, samas ka hooliv ja sõbralik koostööpartner juhtidele ja töötajatele.

KIK pakub sulle suurepärast eneseteostusvõimalust, huvitavat tööd ja väljakutseid. KIKis ootab sind koostöövalmis meeskond ning kaasaegne ja inspireeriv töökeskkond. Oma tööga aitad kaasa keskkonna hoidmisele.

Värbamisprotsessi viib läbi ja lisaküsimustele vastab KIKi koostööpartner Marit Kollo (marit.kollo [at] fontes.ee; 6 277 077).

Kandideerimine läbi CV-Online ja CV Keskuse portaali.

Tähtaeg 22. veebruar 2018.