Jäätmete toetused, mis hetkel avatud

26. august 2021 | 09:20

Hetkel on avatud kolm erinevat jäätmete toetust: 

  • 1. novembrini kella 17-ni saavad kohalikud omavalitsused toetust küsida kodude juurde paigutatavate biojäätmete kogumiseks mõeldud konteinerite ning kodukompostrite ostuks. Taotlusvooru eelarve on 1,455 miljonit eurot. Rohkem infot KIKi kodulehelt siit.  PS! Taotlemine käib E-toetuse keskkonna kaudu!
     
  • 30. septembrini kella 23.59-ni saab toetust jäätmetekke vältimiseks ja toodete või tootekomponentide korduskasutuseks. Taotlema ootame kohalikke omavalitsusi ja juriidilisi isikuid, sh parandustöökodasid, kingaparandusi, õmblusteenuseid või kodumasinate parandustöökodasid. Lisaks saavad kohalikud omavalitsused küsida toetust eterniidi kogumise korraldamiseks. Taotlusvooru eelarve on 380 000 eurot. Rohkem infot KIKi kodulehelt siit. PS! Taotlemine käib andmesüsteemi KIKAS kaudu!
     
  • 30. septembrini kella 17-ni võtame vastu vastu taotlusi jäätmete ringlussevõtu ettevalmistamiseks ja jäätmete ringlussevõtuks. Taotlema ootame juriidilisi isikuid, kohalikke omavalitsusi ja nende asutusi. Vooru eelarve on 3 083 993 eurot. Rohkem infot KIKi kodulehelt siit. PS! Taotlemine käib E-toetuse keskkonna kaudu!


Foto: pexels